شما در حال بازدید از نسخه جدید وب سایت گروه آجین هستید. در صورت مشاهده هر گونه خطا یا اشکال، لطفا از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید.

در دست اجرا

در دست اجرا

معدن طلای زرشوران

موقعیت جغرافیایی:

محدوده معدن زرشوران در جنوب غربی استان آذربایجان غربی ، به فاصله 5 کیلومتری شمال شرقی روستای زرشوران و 35 کیلومتری شمال شهر تکاب قرار دارد.

شرایط آب و هوایی:

محدوده معدنی زرشوران واقع در ارتفاعات طاقدیس ایمان خان بوده که ارتفاع متوسط آن از سطح دریاهای آزاد در حدود 2300 متر می باشد و ا ین امر باعث بارش نزولات جوی به صورت باران و به خصوص برف در محدوده گردیده و عملا هوای منطقه در رده بندی سرد و کوهستانی قرار می گیرد.

شرکت معدنی آهن آجین از سال 1396 در این معدن شروع به فعالیت نموده و تا کنون بالغ بر 51 میلیون تن باطله برداری و 6 / 5 میلیون تن استخراج ماده معدنی انجام داده است.

قرارداد:

قرارداد جدید از تاریخ 01 / 03 / 1400 با موضوع اجرای عملیات آماده سازی و استخراج ماده معدنی شامل مراحل حفاری، انفجار، دپو، بارگیری و حمل، احداث جاده و ترمیم نگهداری و بهسازی راه های دسترسی و تسطیح دامپ های ماده معدنی و باطله جمعاً به میزان 9 / 25 میلیون تن در مدت 3۸ ماه شمسی )دو ماه به منظور تجهیز کارگاه و 36 ماه به منظور اجرای عملیات ( منعقد گردیده است."

اطلاعات پروژه

وضعیت پروژه:
در دست اجرا
نوع پروژه:
سایر

مهندسین