شما در حال بازدید از نسخه جدید وب سایت گروه آجین هستید. در صورت مشاهده هر گونه خطا یا اشکال، لطفا از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید.

معرفی شرکت

درباره ما

شرکت معدنی آهن آجین به عنوان یکی از بزرگترین پیمانکاران استخراج معادن روباز کشور، فعالیت خود را در سال 1373 آغاز نموده و تا کنون ، بالغ بر800 میلیون تن عملیات استخراج، بارگیری و حمل باطله و ماده معدنی و 35 میلیون متر مکعب خاکریزی را در 9 پروژه سد مخزنی و رسوب گیر در سراسر کشور اجرا نموده است.

این شرکت در راستای بهبود مستمر فرآیندهای خود، در سال 1393 همسو با ارکان جهت ساز سازمانی (چشم انداز، ماموریت و ارزش­ها) و به منظور دستیابی به توسعه پایدار اقدام به طراحی و استقرار استانداردهای (ISO 9001:2015)، (ISO 14001:2015)، (ISO 45001:2018) (HSE-MS) نموده و اهداف کلان سازمانی را نیز بشرح ذیل تدوین و در نظام مدیریت استراتژیک پیاده سازی نموده است:

  • جلب رضایت کلیه ذینفعان سازمان
  • توسعه خدمات قابل ارائه
  • توانمندسازی سرمايه هاي انساني
  • ارتقاء سطح بهداشت، ایمنی  و حفظ محیط زیست

شرکت معدنی آهن آجین بر این باور است که امروزه بهره گیری از استانداردها جهت ایجاد زبان مشترک میان ارکان مختلف سازمان و ذینفعان (خصوصا کارفرمایان) به دلیل افزایش بهره وری عملکرد سازمانی، امری لازم و ضروری می باشد. در واقع پیاده­ سازی نظام سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) علاوه ‌بر ایجاد تفکر مبتنی بر ریسک و اولویت اقدامات پیشگیرانه نسبت به مدیریت دانش سازمانی و استاندارد سازی اجراي ‌صحيح عمليات و همچنین ایجاد مکانیزم هایی جهت حصول اطمينان از اجراي درست فعالیت­ها و انطباق با الزامات قانونی و الزامات کارفرمایان به مدیریت و کارکنان شرکت معدنی آهن آجین کمک می نماید.

عضویت فعال و موثر در خانه معدن ایران، عضویت در نظام مهندسی معدن و انجمن سنگ ایران از جمله سایر فعالیت­های شرکت در سال های اخیر به شمار می رود.

در حال حاضر شرکت معدنی آهن آجین بالاترین رتبه پیمانکاری در رشته های کاوش های زمینی، آب  و صنعت و معدن را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور دارا می باشد. "

معرفی اجمالی گروه شرکت‌های آجین

Mehr Ajin

شرکت معدنی مهر آجین (سهامی خاص)

شرکت معدنی مهر آجین در تاریخ 1373/2/22 تحت عنوان شرکت معدنی رز کوارتز تاسیس گردید.گزیده ای از فعالیت های شرکت عبارتند: تهیه مصالح سنگی جهت پروژه سد گاوشان در استان کردستان. اکتشاف و بهره برداری از معدن تراورتن در استان کردستان. بهره برداری از معادن کردبلاغ شرقی(آهک صنعتی). اکتشاف و بهره برادری از معادن گرانیت در استان همدان. همکاری با شرکت معدنی آهن آجین در پروژه های مختلف.

Mehr Ajin
Azin

شرکت تعاونی معدنی آذین

شرکت تعاونی معدنی آذین در تاریخ 1374/8/20 تاسیس شده است. این شرکت در سال 1382 اقدام به تاسیس یک واحد کارخانه سنگبری گرانیت در زمینی به مساحت 2 هکتار در شهرک صنعتی خرمدره (استان زنجان) در جوار معادن غنی سنگ های گرانیت این منطقه برای تولید سنگ های ساختمانی جهت مصارف داخل کشور و صادرات نموده است.

Azin
Azar Ajin

شرکت معدنی آذر آجین (سهامی خاص)

شرکت معدنی آذر آجین در تاریخ 1379/3/11 تحت عنوان شرکت معدنی گوزل دره تاسیس شده است. شرکت معدنی آذر آجین افتخار دارد که با همکاری کارشناسان شرکت معدنی آهن آجین برای اولین بار در ایران بلوک گرانیت را به روش انفجار کنترل شده با موفقیت از معادن منطقه زنجان استخراج نموده است. شرکت در حال حاضر به بهره برداری از معادن گرانیت در منطقه زنجان اشتغال دارد.

Azar Ajin
Ajin Mining Investor

شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری آجین معدن (سهامی خاص)

شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری آجین معدن (سهامی خاص) در تاریخ 1387/07/30 تاسیس شد. شرکت تا کنون اقدام به سرمایه گذاری در شرکت معدنی آهن آجین به میزان 15/82 درصد نموده است

Ajin Mining Investor
  • توجه جدی به محیط زیست، بهبود مستمر فرآیندها، اولویت دهی به نیروی انسانی خط مشی ما است

خلاصه لیست ماشین آلات معدنی

53 دامپتراک
1 شاول
17 بیل و لودر
15 بلدوزر
16 دستگاه حفاری